SEMINĀRS “PIEDOŠANAS SPĒKS"

Stabu iela 58, Rīga, Latvija, pl. 10.00

17
DIENA
07
MĒNESIS
2022
GADS

SEMINĀRS “PIEDOŠANAS SPĒKS"

Piedošanas prakse ir viena no svarīgākajām un spēcīgākajām praksēm veselības uzlabošanai, dzīves kvalitātes uzlabošanai un garīgai attīstībai.

Mūsu seminārs tiek rīkots, lai palīdzētu jums atbrīvoties no šķēršļiem un gūtu izpratni par piedošanas spēku un tā rezultātu. 

Lai ātrāk atbrīvotos no šķēršļiem, seminārā jūs apgūsiet metodes, ar kurām atbrīvoties no uzkrātajiem aizvainojumiem.

Mums ir jāsaprot, ka uzkrāto aizvainojumu informācija nekur pati nepazūd. Vairums uzkrāto aizvainojumu veido psihosomatiskas saslimšanas, enerģijas izsīkumu, šķēršļus karjeras izaugsmē un biznesā, finanšu plūsmā, savstarpējās attiecībās, personīgajā izaugsmē u.t.t.

Semināra procesā tiks vadītas lekcijas, seansi, prakses un meditācijas, kas vērstas uz atbrīvošanos no aizvainojuma radītajām negatīvajam emocijām.

Apmācību jautājumi:

  • Kur meklējamas aizvainojuma saknes?
  • Kā uzkrātais aizvainojums ietekmē mūsu dzīvi?
  • Kā un kāpēc iemācīties piedot?
  • Kā iemācīties lūgt piedošanu?
  • Metodes darbam ar piedošanu

Galvenie iemesli, kāpēc cilvēks apvainojas uz apkārtējiem.
  • Aizvainojums-manipulācija — apzināta manipulācija, lai izraisītu citā cilvēkā vainas apziņu. Šāda uzvedība visbiežāk ir novērojama bērniem.
  • Pieviltās cerības — reizēm mums šķiet, ka visi domā tāpat kā mēs. Tieši tur arī slēpjas globālā problēma. Nē! Ne visi domā tāpat kā mēs.! Reizēm mēs apvainojamies uz cilvēku tikai par to, ka neesam saņēmuši no viņa vai viņas to, ko paši bijām iedomājušies.
  • Nespēja piedot — tas ir galvenais iemesls aizvainojuma uzkrāšanai, kas kaitē veselības stāvoklim. Bieži vien cilvēks neapzināti apvainojas, īsti nesaprotot, kāpēc tieši viņš ir apvainojies. Citā situācijā apzināti nevēlas piedot un uzņemas “aizvainotās personas” lomu.

Šie iemesli var izraisīt dažāda veida aizvainojumu: nejaušu, slēptu, apzinātu un šķietamu.

Semināra valoda: krievu

Semināru vada sertificēti starptautiska līmeņa pasniedzēji un speciālisti Irina Baidake un Viktors Baidaks.
European Federation of Wellness Technologies vadītāji, (WHO) Global Health Workforce Alliance Pasaules Veselības organizācijas biedri.

Cena: 67 EUR

Galvenokārt notiek veselības uzlabošanas centros retrīta formātā ar apmācībām.

16
JŪL, 2022
SEMINĀRS “PIEDOŠANAS SPĒKS"
Stabu iela 58, Rīga, Latvija, pl. 10.00
€67
DALĪBA
PIETEIKTIES