KOSMOENERĢĒTIKAS 

METODES APMĀCĪBAS

Klasiskā kosmoenerģētika ir zinātniski pamatota garīga un ārstnieciska metode pašattīstībai, fiziskās un garīgās veselības, enerģijas un cilvēka imunitātes atjaunošanai. Tiek pielietota energoinformatīva ietekme, kas ir iespējama gan klātienē, gan attālināti.

Pieteikties

KURSS “KLASISKĀ KOSMOENERĢĒTIKA"


Kosmoenerģētika ir spēcīgs instruments kompleksai dziedināšanai jebkuru kaišu cēloņu līmenī un vitāli svarīgu situāciju un uzdevumu risināšanai: tiek atjaunota veselība un enerģija, parādās spēks, cilvēks atrod labsajūtu un harmoniju. KE ļauj ne tikai atvieglot fiziskās ciešanas, bet arī atklāj un novērš slimību cēloņus, kas slēpjas emocionālajā, garīgajā un citā līmenī. Turklāt šī metode aktivizē resursus cilvēka garīgai attīstībai un pilnveidošanai.

KE pamatā ir zināšanu izpēte un sistematizēšana par cilvēka un fiziskās pasaules objektu mijiedarbību ar visuma informācijas komponentes nemateriālajiem objektiem, kurus nosacīti sauc par "kanāliem". Klasiskās kosmoenerģētikas metodes veidošanās sākums ir attiecināms uz 1918. gadu, kad Sanktpēterburgas Smadzeņu institūtā tika atvērta seno zināšanu izpētes laboratorija A. V. Barčenko vadībā. Tika organizētas ekspedīcijas uz dažādām pasaules vietām, lai meklētu, pētītu un apgūtu īpaši efektīvas garīgās prakses. Iegūtās un izpētītās zināšanas veidoja KE metodoloģijas pamatu, kas tika klasificēta.

VĒSTURE UN ATTĪSTĪBA

Sākot ar 1991. gadu, laboratorijas likvidācijas procesā, zināšanas noplūda caur bijušajiem darbiniekiem. V. Petrovs bija viens no pirmajiem, kurš saņēma šo informāciju. Kopš 1993. gada zināšanas tika nodotas zinātniekam-fiziķim E. Bagirovam. 


Pēc ilgstošas ​​metodes izmantošanas un nodošanas studentiem, kopš 2001. gada E. Bagirovs uzsāka zinātniskus pētījumus, kas pierādīja "kanālu" pastāvēšanas patiesumu. "Kanāli" ​​ir visuma viedais vadošais spēks, tiem var būt dziedinoša un pozitīva ietekme uz cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem un apkārtējo vidi.

Mūsdienās kosmoenerģētika ir unikāla metode, tā ir mācība, kuru apstiprina zinātniski un medicīniski pētījumi un patenti no sertificētām laboratorijām dažādu slimību ārstēšanai.

Starptautiskā klasiskās kosmoenerģētikas federācija (International Classic Cosmoenergy Federation) ir vienīgā alternatīvās medicīnas ārstniecības organizācija pasaulē, kas ir daļa no Globālās veselības aprūpes darbinieku alianses (Global Health Workforce Alliance) kā daļa no PVO (Pasaules Veselības organizācijas)!


”Federācija nodrošinās ārstēšanu un veselības aprūpes speciālistu apmācību kosmoenerģētikas jomā un darbosies kā saikne ar Globālo veselības aprūpes darbinieku aliansi."  https://www.who.int/workforcealliance

"KURSS Ievads kosmoenerģētikā"

tiem, kas vēlas iemācīties prognozēt notikumus.

5 nodarbības – €350

4 stundas - €99

”KOSMOENERĢĒTIKAS BĀZES KURSS”

savas un apkārtējo cilvēku veselības un imunitātes atjaunošanai.


4 nodarbības – €200

”KOSMOENERĢĒTIKAS BĀZES KURSS” UN 3 INICIĀCIJAS

tiem, kas vēlas kļūt par profesionāli.


5 nodarbības – €350

Pieejams visiem

Nav nepieciešami īpaši talanti: katrs cilvēks ir spējīgs strādāt ar enerģijām.
Apmācību programma ir licencēta. Pēc apmācību beigšanas tiek izsniegta apliecība – to uzrādot, var kļūt par federācijas biedru un saņemt dziednieka sertifikātu no European Federation of Cosmoenergy & wellness technologies.

Kursa valoda: krievu

Apmācības vada International Classic Cosmoenergy Federation viceprezidents Viktors Baidaks – kosmoenerģētikas augstākās kategorijas (18 gadu pieredze metodes apmācībā, tūkstošiem studentu un pacientu visā pasaulē).

Apmācības notiek klātienē

Iesvētības ir iespējamas tikai reālā režīmā – individuāli no cilvēka uz cilvēku.

Jūs iemācīsities un varēsiet:

 • Profesionāli strādāt (PALĪDZĒT CILVĒKIEM UN SEV) pēc ārstnieciskā seansa shēmas un pielietot to uzreiz pēc apmācību beigām (sajust enerģētiku, uzlabot imunitāti, novērst saslimšanas, atgūt un stiprināt veselību, padarīt ķermeni jaunāku, novērst neauglību u. c.).
 • Strādāt un diagnosticēt attālināti pēc fotogrāfijas, fantoma, kā arī strādāt un diagnosticēt, vadīt ārstnieciskos un attīrīšanas seansus tiešsaistes režīmā.
 • Veikt enerģētisko diagnostiku.
 • Noteikt: čakru, iekšējo orgānu stāvokli, “piesaistes” (enerģijas aizplūšanas kanālu) esamību vai trūkumu, negatīvo, enerģētiskās problēmas aurā, ģeopatogēnās zonas.
 • Novērst stresus, bailes, depresijas.
 • Novērst negatīvās maģiskās, psihiskās un enerģētiski informatīvās iedarbības (tautā tiek dēvētas par ļauno aci, kaitējumu, bezlaulības vainagu, dzimtas lāstu).
 • Noņemt sāpes.
 • Būvēt enerģētisko aizsardzību sev un ģimenei.
 • Atjaunot un harmonizēt čakru darbību.
 • Bloķēt ģeopatogēnās zonas.
 • Attīstīt intuīciju un redzējumu, apslēptās spējas un talantus.
 • Uzlabot sasniegumus sportā, mācībās, daiļradē, karjerā, darbā, finansēs u. c.
 • Izmantot Iesvētībās saņemtos kanālus.
 • Strādāt ar svārstu un biolokācijas rāmi.
 • Saņemt informāciju no smalkās pasaules.
 • Enerģētiski attīrīt ēdienu, rotaslietas, mājokli, birojus, automašīnas, preces, priekšmetus u. c.
 • Attīrīt dzīvokļus un mājas no negatīvās enerģijas.
 • Enerģētiski strukturēt (uzlādēt) ūdeni, sāli, kosmētikas līdzekļus u. c.
 • Novērst atkarības un “piesaistes” (alkoholismu, smēķēšanu, narkomāniju, aptaukošanos, azartspēļu atkarību, “piesaisti” pie mirušajiem u. c.).
 • UN DAUDZ KO CITU.

Priekšrocības:

 • jūs varat uzreiz praktizēt un strādāt, izmantojot kosmoenerģētikas metodi;
 • saņemtās zināšanas un metode ir instruments, ar kura palīdzību jūs varat mainīt savu dzīvi;
 • atveseļošanās, attīrīšana, jūtama imunitātes, dzīves kvalitātes un attiecību uzlabošanās;
 • kurss ir piemērots katram cilvēkam jebkurā darbības jomā.

SVARĪGI: ar zinātniski-medicīniskiem pētījumiem ir pierādīts, ka kosmoenerģētika spēcīgi uzlabo IMUNITĀTI un palīdz tikt galā ar vīrusiem un infekcijām!

Kosmoenerģētikas efektivitāte pārspēj jebkuras citas alternatīvās medicīnas un dziedniecības metodes! Turklāt kosmoenerģētika ir efektīva metode darbam ar sevi un instruments pašattīstībai un garīgai izaugsmei.

01 

OKT, 2023
“KOSMOENERĢĒTIKAS BĀZES KURSS”
Stabu iela 58, Rīga, Latvija, pl. 16:00


Par godu Skolotāju dienai 2023. gada 1. oktobrī Kosmoeneretiķu metodes apmācībai ir spēkā īpašs piedāvājums - ar nosacījumu, ka samaksa jāveic līdz 1. oktobrim!

Pierakstieties pa tālr. +37129536388.

Kā vienmēr, pirmajā apmācību dienā, 1. oktobrī no plkst. 16.00 ieeja brīva (bez samaksas) visiem, kas vēlas iepazīt Kosmoenerģētikas metodi vai iegūt vērtīgākās zināšanas, kas ar jums paliks uz mūžu!

€350 €299
PAR KURSU
Pieteikties

27 

OKT, 2023
“KOSMOENERĢĒTIKAS BĀZES KURSS”
Stabu iela 58, Rīga, Latvija, pl. 16:00
€350
PAR KURSU
Pieteikties